Tarix : 18-09-2013, 15:34
Zahid Oruc rayonlarda görüşlər keçirəcək
Prezidentliyə namizəd Zahid Orucun Seçki Qərargahının rəhbəri Ərəstun Əlioğlu jurnalistlərə bildirib ki,t əbliğat-təşviqat kampaniyası başlayan gündən etibarən Zahid Orucun plakatlarının böyük bir qismi yerlərdəki imzatoplama kampaniyasında iştirak edən nümayəndələrimiz vasitəsilə şəhər və rayonlarda müəyyən olunmuş qaydalar üzrə yerləşdirilib. Proses bu gün də uğurla davam etdirilir.
Onun dediyinə görə, Seçki Qərargahı öz nümayəndələri ilə müntəzəm olaraq əlaqə saxlayıb, vəziyyəti dəyərləndirir:
“Demək olar ki, regionlarda baş tutacaq təbliğat-təşviqat kampaniyasına hazırıq. Görüş keçirəcəyimiz yerlər və saatlar da bəllidir. Həftənin bütün günləri böyük ruh yüksəkliyi ilə çalışırıq.
İctimai Televiziya və Radio Verilişləri Şirkəti (İTV) tərəfindən pulsuz efir vaxtından yararlanaraq artıq iki debata da qatılmıışıq. Maksimum dərəcədə çalışırıq ki, fikir və ideyalarımızı cəmiyyətə, seçicilərə, insanlara çatdıra bilək.