Tarix : 23-10-2015, 10:31
XƏYANƏT BAĞIŞLANMIR istər Eldar Mahmudov olsun,istər onun cinayətkar general-zabit "ordu"su ,istər başqa biriləri, fərq etməz. Cinayətdə əli varsa, kimliyindən asılı olmadan hər kəs cəzasını çəkməlidir. Söhbət dövlətə xəyanətdən və silsilə cinayətlərdən gedir. Başda banda başçısı-"Xaç atası"olmaqla bütün bu mafioz ekib-hər kəs cəzasını almalıdır. Günahkardırsa həbsdə yatmalıdır, günahı yoxdursa azad edilməlidir. Bu xəmir çox su aparacaq.Vicdanını,millətini,dövlətini,rəhbərini yala-pula satanlar cəzalanmalıdır.Var olsun,sağolsun dövlət rəhbərimiz-dövləti,taleyüklü cinayətin qarşısını aldı.Bəziləri susur.sanki bu silsilə cinayətlərdə əlləri var.Hətta bəzi telekanallarda da bunların adamları rəhbər işlərdə çalışır.hətta seçkilərə müdaxilə edən başçılar var onlar bunlardan da beşbetərdir,rüşvətlə milyonlara sahib olublar.Allah möhtərəm prezidentimizə səbr.ilhi güc bəxş eləsin.Bütün xalq Sizinlədir-cənab prezident!