Rusiya XİN: “Brüsselin arzusu Rusiyanı regiondan çıxarmaqdır” .....                        Rusiya XİN: “Brüsselin arzusu Rusiyanı regiondan çıxarmaqdır” .....                        ABŞ-da çoxluq Baydeni bəyənmir .....                        Baş prokuror Qarabağla bağlı danışdı .....                        Peskov Rusiya-Ukrayna müharibəsindən danışdı .....                        Mətbuat Şurasından İran səfirliyinə müraciət .....                        Zaxarovadan ABŞ-la bağlı açıqlama .....                        Sabahın havası .....                        Fiziki əngəlli qazilərə ayrılmış məbləğ açıqlandı .....                       
Tarix : 22-08-2013, 11:34
Avropa Liqasında pley-off həyəcanı


Bu gün UEFA Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək. Apasport.az saytının məlumatına görə, turnirdə yeganə təmsilçimiz “Qarabağ”ın “Ayntraxt”la oyunu ilə bərabər daha 29 görüş baş tutacaq.

Azərbaycanlı azarkeşlərin yaxından maraqlandığı iki qarşılaşmada Türkiyə təmsilçiləri çıxış edəcək. “Beşiktaş” təmsilçimiz “İnter”i mübarizədən kənarlaşdıran “Tromse”nin qonağı olacaq. Qardaş ölkənin digər klubu “Trabzonspor” isə Albaniyada “Kukesi”ni sınağa çəkəcək.

Son Premyer Liqa çempionu “Nefçi”ni Çempionlar Liqasından kənarlaşdıran “Skenderbeu” isə Ukraynada “Çernomorets”lə üz-üzə gələcək. “Xəzər Lənkəran”ı böyük hesabla məğlub edərək Avroliqadan uzaqlaşdıran “Makkabi” (Hayfa) isə doğma azarkeşləri qarşısında Ruminya klubu “Astra”nı qəbul edəcək.

Qeyd edək ki, komandalar arasında cavab görüşləri avqustun 29-da keçiriləcək.


Avropa Liqası
Pley-off mərhələsi (ilk oyunlar)
22 avqust


18:00. ”Aktobe” (Qazaxıstan) – “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna)
21:00. “Dinamo” (Tiflis, Gürcüstan) – “Tottenhem” (İngiltərə)
21:00. “Jablonec” (Çexiya) – “Betis” (İspaniya)
21:00. “Kuban” (Rusiya) – “Feyenord” (Hollandiya)
21:30. “Atromitos” (Yunanıstan) –“Az Alkmaar” (Hollandiya)
21:30. “Minsk” (Belarus) – “Standard” (Belçika)
21:30. “Makkabi” (Hayfa, İsrail) – “Astra” (Rumıniya)

22:00. “Esbjerg” (Danimarka) – “Saint-Etienne” (Fransa)
22:00. “Molde” (Norveç) – “Rubin” (Rusiya)
22:00. “Nomme Kalyu” (Estoniya) – “Dnepr” (Ukrayna)
22:00. “Zalsburq” (Avstriya) – “Zalgiris” (Litva)
22:00. “Sent Qallen” (İsveçrə) – “Spartak” (Moskva, Rusiya)
22:30. “Kukesi” (Albaniya) – “Trabzonspor” (Türkiyə)

23:00. “Apollon” (Kipr) – “Nitsa” (Fransa)
23:00. “Elfsborq” (İsveç) “Nordşelland” (Danimarka)
23:00. “Hafnarfyordur” (İslandiya) – “Genk” (Belçika)
23:00. ”Pandurii” (Rumıniya) – “Braqa” (Portuqaliya)
23:00. “Tromse” (Norveç) – “Beşiktaş” (Türkiyə)
23:05. “Suonsi”(İngiltərə) – “Petrolul” (Rumıniya)

23:30. "Çornomorets" (Ukrayna) - "Skenderbeu" (Albaniya)
23:30. ”Partizan” (Serbiya) – “Thun” (İsveçrə)
23:30. “Voyvodina” (Serbiya) – “Şerif” (Moldova)
23:30. “Rijeka” (Xorvatiya) – “Ştutqart” (Almaniya)


23:45. “Zulte Veregem” (Belçika) – APOEL (Kipr)
23:45. ”Udineze” (İtaliya) – “Slovan” (Çexiya)

00:00. "Qrasshoper" (İsveçrə) - "Fiorentina" (İtaliya)
00:05. ”Rapid” (Avstriya) – “Dila” (Gürcüstan)
00:30. “Estoril” (Portuqaliya) - “Paşinq” (Avstriya)
00:30. “Sevilya” (İspaniya) – “Slask” (Polşa)


Paylaş



Bölmə: İdman / Karusel / Manşet / Xəbər lenti
Fikirlər
Sorğu
Saytımızda hansı mövzulara daha çox yer verilməsini istəyirsiniz?


Son buraxılışımız
Facebook səhifəmiz
Təqvim
«    Dekabr 2022    »
BeÇaÇCaCŞB
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Reklam
Hava
Valyuta
Reklam

Sayğac
Ən çox baxılanlar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Xəbər lenti
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Foto
Erməni tərəfdən Azərbaycan mövqeləri belə görünür... - VİDEO






Bütöv.az
Video
"Vətən Qəhrəmanları" Şəhid İlyas Nəsirov


All rights reserved ©2012 Butov.az
Created by: Daraaz.net Wep Developer By DaDaSHoV
MATERİLLARDAN İSTİFADƏ EDİLƏRKĦƏN PORTALIMIZA İSTİNAD ZƏRURİDİR!!!