Fransa Ermənistana "Sezar" silahları verəcək - Saziş imzalandı .....                        "Gələcək nəsillərə ekoloji təmiz ölkə ötürmək niyyətindəyik" .....                        Kəlbəcərdə yaylaqları zəbt edən şəxsin qanunsuz əməllərinin qarşısı alındı .....                        Putin qohumuna yüksək vəzifə verdi .....                        Cüdoçularımız Avropa Kubokunda birinci oldular .....                        Polis Niyaməddin Musayevi niyə saxlayıb? - AÇIQLAMA .....                        Rumıniya AVRO-2024-ə qələbə ilə başladı .....                        Naxçıvanda yanğın oldu .....                        Zərdabda bədbəxt hadisə: Çoban öldü .....                       
Tarix : 17-05-2024, 17:05
300 bal toplayanlar bu məktəblərin şagirdləridir


300 bal toplayanlar bu məktəblərin şagirdləridir

Ümumi (9 illik) orta təhsil səviyyəsi üzrə 2024-cü il aprelin 21-də keçirilən buraxılış imtahanının nəticələri elan olunub
İmtahanlarda iştirakı nəzərdə tutulan 46169 nəfərdən 469 nəfər imtahana gəlməyib.
Tələb olunan imtahan qaydalarını pozduğu üçün 6 nəfərin nəticəsi ləğv olunub.
İmtahan iştirakçıları arasında 16 nəfər maksimal olan 300 bal toplamaqla ən yüksək nəticəni göstərib. Onlar aşağıdakılardır:

1. Hümbətli Aysel İsmayıl (Ağdam rayonu, 1 saylı orta məktəb)
2. Qasımov Məhəmməd Ceyhun (Bakı şəhəri, 70 saylı məktəb-lisey)
3. Şəkixanlı Rəşid İmruz (Bakı şəhəri, Kimya-biologiya təmayüllü lisey)
4. Məmmədli Nuray Azər (Bakı şəhəri, Kimya-biologiya təmayüllü lisey)
5. Quliyev Murad Elməddin (Bərdə rayonu, Texniki təmayüllü məktəb-lisey - Ak Z.Əliyeva
adına)
6. Şükür Aysel Tale (Göyçay rayonu, 1 saylı şəhər orta məktəbi -R.Rza adına)
7. Adıyev Sənan Vidadi (Naxçıvan MR Şərur ray., Fizika-Riyaziyyat təmayüllü lisey)
8. Cabbarlı Ərsadiq İlham (Naxçıvan şəhəri, 12 saylı orta məktəb -A.Cəlilov adına)
9. Abdullayeva Alsu Əli (Naxçıvan şəhəri, 5 saylı orta məktəb -H.Cavid adına)
10. Aslanova Gülay İlkin (Naxçıvan şəhəri, 7 saylı orta məktəb -E.Sultanov adına)
11. Cəfərov Uğur Nadir (Naxçıvan şəhəri, Heydər Əliyev adına məktəb (2007-2008-ci tədris
ilinə qədər H.Əliyev adına lisey olub))
12. Mehdiyev Məhəmməd Abbasəli (Sumqayıt şəhəri, 35 saylı orta məktəb (əvvəlki Sumqayıt
Şərq liseyi))
13. Kərimova Məsumə Rafayil (Sumqayıt şəhəri, Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya )
14. Əliyeva Aysunur Əkbər (Sumqayıt şəhəri, Texniki və təbiət elmləri liseyi)
15. Qasımov Əli Rəşad (Sumqayıt şəhəri, Texniki və təbiət elmləri liseyi)
16. Həsənli Xumar Ceyhun (Tərtər rayonu, 6 saylı şəhər orta məktəbi -R.Nuriyev adına)


Paylaş



Bölmə: Təhsil / Karusel / Xəbər lenti
Fikirlər
Sorğu
Saytımızda hansı mövzulara daha çox yer verilməsini istəyirsiniz?


Son buraxılışımız
Facebook səhifəmiz
Təqvim
«    İyun 2024    »
BeÇaÇCaCŞB
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Reklam
Hava
Valyuta
Reklam

Sayğac
Ən çox baxılanlar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Xəbər lenti
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Foto
Erməni tərəfdən Azərbaycan mövqeləri belə görünür... - VİDEO






Bütöv.az
Video
"Vətən Qəhrəmanları" Şəhid İlyas Nəsirov


All rights reserved ©2012 Butov.az
Created by: Daraaz.net Wep Developer By DaDaSHoV
MATERİLLARDAN İSTİFADƏ EDİLƏRKĦƏN PORTALIMIZA İSTİNAD ZƏRURİDİR!!!