Tarix : 26-09-2013, 18:15
Abşeron rayonunda Mehdiabad seçicilərilə görüş keçirilib.
Bu gün - sentyabrın 26-da Yeni Azərbaycan Partiyasının Azərbaycan Respublikası prezidentliyinə namizədi İlham Heydər oğlu Əliyevin səlahiyyətli nümayəndələri Eldar İbrahimov və İmamverdi İsmayılov Mehdiabad qəsəbəsində seçicilərlə görüşüblər. Səlahiyyətli nümayəndələr İlham Əliyevin Azərbaycan Milli Olimpiya Komitəsinə rəhbərlik etdiyi və 10 illik Prezidentliyi dövründəki fəaliyyəti barədə geniş məlumat veriblər.
Qəsəbə sakinləri adından çıxış edən Ülkər Orduxanova, ağsaqqalların nümayəndəsi Höcətağa Cəbrayılov və Çingiz Hacıyev Respublikamız dövlət müstəqilliyini bərpa edəndən bəri Azərbaycanda gedən müxtəlif ictimai- siyasi prosesləri xatırladaraq olkədə yaradılmış sabitliyə- Heydər Əliyev ideyalarının davamçısı İlham Əliyevə səs verəcəklərini bildiriblər. Tədbir konsert proqramı ilə davam etdirilib.
“Butov.az”