Ondan çox mağazanı çapıb-talayan şəxs tutuldu
Masallı rayonunda ondan çox mağazanı çapıb-talayan şəxsi polis nəhayət ki tuta bilib. ANS PRESS-in bölgə müxbirinin verdiyi məlumata görə, Boradigah qəsəbə sakini, 1994-cü il təvəllüdlü Nahid Mirzə oğlu İsmayılzadə saxlanılıb.
Aparılan istintaq zamanı müəyyənləşib ki, Nahid İsmayılzadə gecə saatlarında ərzaq mağazalarına qapını sındırmaq yolu ilə daxil olub. Oradakı nağd pulu, ərzaq məhsullarını, siqaretləri oğurlayıb. Ümumilikdə sahibkarlara 3 min manatdan artıq ziyan vuran Nahid İsmayılzadə barəsində 2 aylıq həbs qəti imkan tədbiri seçilib.
Onun barəsində Cinayət Məcəlləsinin 177.2.2-ci və 177.2.3-cü maddələrilə cinayət işi başlanıb. Masallı rayon polis şöbəsi istintaq bölməsinin rəisi Elçin Fərəcovun ANS PRESS-in bölgə müxbirinə verdiyi məlumata görə, hazırda istintaq onun kim ilə əlbir olmasını araşdırır. Oğurluq hadisələrinin sayının artacağı istisna edilmir