Tarix : 28-08-2013, 11:50
Bakıda biri qadın olmaqla iki dələduz tutuldu
Bakıda dələduzluqda ittiham olunan iki nəfər tutulub. Bakı şəhər Baş Polis İdarəsindən ANS PRESS-ə verilən məlumata görə, avqustun 27-də Xətai Rayon Polis İdarəsi Cinayət-Axtarış Şöbəsi və 34-cü Polis Bölməsi əməkdaşlarının keçirdikləri əməliyyat-axtarış tədbirləri nəticəsində Cinayət Məcəlləsinin 178-ci (dələduzluq) maddəsi ilə axtarışda olan Sevinc Sadıqova tutulub.
Həyata keçirilən digər əməliyyat-axtarış tədbirləri nəticəsində isə eyni maddə ilə barəsində axtarış elan edilmiş Sahib Əhmədov tutulub.
Digər hadisə isə Xətai rayonunda baş verib. Belə ki, avqustun 27-də Xətai rayon Polis İdarəsi Cinayət-Axtarış Şöbəsi və 34-cü Polis Bölməsi əməkdaşlarının keçirdikləri əməliyyat-axtarış tədbirləri nəticəsində Cinayət Məcəlləsinin 178-ci (dələduzluq) maddəsi ilə axtarışda olan Sevinc Sadıqova tutulub.