Eluca Atalı görüşünüzə gəlib .....                        Təyyarədə nasazlıq yarandı: Qəza enişi .....                        Zəlzələdə ölənlərin sayı 1600-ü keçdi .....                        3-cü kurs tələbəsi faciəli şəkildə öldü .....                        Şahbaz Şərif Azərbaycan Prezidentini təbrik etdi .....                        Ərdoğandan İlham Əliyevə bayram təbriki .....                        Rusiyadakı paradda hansı liderlər iştirak edəcək? .....                        17 yaşlı qızın cəsədi kanaldan tapıldı .....                        Alatavadakı söküntüyə görə ekskavator sürücüsü də tutuldu .....
Ucarda yol qəzası: 1 ölü, 3 yaralı
Ucarda 1 nəfərin ölümü, 3 nəfərin xəsarət alması ilə nəticələnən yol qəzası baş verib.
Rayon polis şöbəsindən APA-nın yerli bürosuna verilən məlumata görə, hadisə dünən axşam saat 10:00 radələrində rayonun Qaracallı kəndi ərazisində qeydə alınıb.
Ucar rayonunun Qaracallı kənd sakini, 1947-ci il təvəllüdlü Musayev Ağababa Qarababa oğlunun idarə etdiyi 61 BB 481 dövlət nömrə nişanlı “VAZ-2106” nömrəli minik maşını hərəkətdə olarkən idarəetməni itirərək əsas magistral yoldan çıxıb və su arxına düşüb.
Nəticədə sürücü dünyasını dəyişib, maşında olan sərnişinlər - rayon sakinləri, 1950-ci il təvəllüdlü Məmmədov Sədulla Eyni oğlu, 1953-cü il təvəllüdlü Məmmədova Fəzilə Abdulla qızı və 1982-ci il təvəllüdlü Mikayılova Gülnar Fədulla qızı müxtəlif bədən xəsarətləri ilə Ucar Mərkəzi Rayon Xəstəxanasına yerləşdirilib.
Xəstəxanadan APA-ya verilən məlumata görə, hər 3 yaralıya ilkin tibbi yardım göstərildikdən sonra evə buraxılıb. Faktla bağlı Ucar Ra