"Muğam Dünyası" sosial şəbəkələrdə...
Sosial şəbəkələrdə "Muğam Dünyası" qrupu yaradılıb.
Butov.az xəbər verir ki, layihə rəhbəri Nicat Müslümov bildirib ki, qrup könüllülər qrupu əsasında fəaliyyət göstərəcək.
Onun sözlərinə görə, burada məqsəd yeni layihənin tanınmasında gənclərin fəallığına nail olmaqdır: "Qrupda təxminən 3 mindən çox üzvümüz var. İstər ölkəmizdə, istər Avropada təhsil alan gənclər qrupun fəaliyyətini izləyə bilirlər və onlar da öz çevrələrini, Avropada yaşayan insanları qrupa üzv olmağa dəvət edirlər. Hazırda 3 mindən artıq izləyicisi olan qrup üzvlərinin sayı gündən - günə artır. Böyük Britaniya, İspaniya, Fransa, Almaniya və digər ölkələrin vətəndaşları da dostluq qrupunun izləyiciləri sırasındadırlar. Bütün soydaşlarımızı qrupda fəal olmağa çağırıram. Müxtəlif dillərdə statuslar yazaraq, Milli Muğamı, Azərbaycanı təbliğ edirik", - deyə N. Müslümov əlavə edib.