Tarix : 11-07-2018, 13:31
Mütəşəkkil bir şəbəkə Azərbaycanın güclənməsinə qarşı musqul şişirdir
Hadisələrin ardıcıllığına fikir verin! Azərbaycan öz Ordusunun 100 illiyi münasibətilə möhtəşəm parad keçirir. Ardınca rusiyalı politoloqlar işğaldan azad olunmuş Lələtəpədə Azərbaycan bayrağının altında bəyanat verirlər ki, Azərbaycan Cənubi Qafqazda Rusiyanın yeganə müttəfiqidir. Onun ardınca Azərbaycanın enerji sistemi çökür, ölkə zülmətə bürünür. Azərbaycan Cümhuriyyətinin paytaxtı təxribat mərkəzi seçilir və rusiyada yaşayan azərbaycanlı Gəncəyə gələrək İcra Hakimiyyətinin başçısını güllələyir. Ərdoğanın Bakıya gəldiyi gün Gəncədə mitinq təyin olunur. Görüntülərdən də hiss olunur ki, ciddi qarşıdurma yoxdur. Amma oxşar geyimli qara köynəklilər yüksək çinli polis zabitlərini hamının gözü qabağında qətlə yetirirlər, sonra da yoxa çıxırlar. Nəticə: hadisənin təşkilatçıları həm ölkə daxilində, həm də xaricdədirlər. Mütəşəkkil bir şəbəkə Azərbaycanın güclənməsinə qarşı musqul şişirdir. Allah polislərimizə rəhmət eləsin, millətimizə güc versin! Dövlətimizi isə özümüz qoruyaq!